Logo PCS z trzema literami P, C i S oraz napisem konferenztechnik.de

Kim jesteś? Pracujemy dla wielu różnych klientów i znamy wymagania, trendy i zmiany w branży.

Obsługujemy wszystkie obszary technologii konferencyjnych i medialnych i jesteśmy jednym z liderów na rynku technologii tłumaczeń symultanicznych i wydarzeń wielojęzycznych.

Zawsze staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów w najlepszy możliwy sposób. Nasze uczciwe i oparte na współpracy podejście jest gwarancją udanego projektu i strategiczną podstawą naszego długoterminowego sukcesu.

Nie gryziemy. I nie denerwujemy –, cóż, czasami to robimy. Od czasu do czasu. Rzadko. Prawie nigdy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kierowca

Obecnie poszukujemy techników z różnych dziedzin technologii eventowej (wideo, kamery, oświetlenie, streaming, technologia tłumaczeń ustnych, dźwięk i event IT) do naszego oddziału w Düsseldorfie, aby wspierali nas w technicznej realizacji konferencji i wydarzeń.

Organizowane przez nas wydarzenia odbywają się online, hybrydowo i na miejscu. W zależności od wydarzenia, zarządzamy nimi z naszych własnych studiów streamingowych, łączymy różne lokalizacje i uczestników online oraz zapewniamy wsparcie online lub na miejscu oraz techniczną koordynację wydarzenia.

Twoje zadania

  • Konfiguracja, instalacja, obsługa i wsparcie technologii eventowej
  • Niezależne wsparcie techniczne podczas konferencji i wydarzeń
  • Wsparcie techniczne dla klientów i uczestników podczas realizacji projektów
  • Zakładanie specjalistycznych zadań planistycznych
  • Moderacja techniczna i koordynacja hybrydowych i cyfrowych wydarzeń i konferencji

Co zabrać ze sobą

  • Ukończyłeś praktykę lub studia w dziedzinie mediów, obrazu, dźwięku, IT lub podobnej lub chciałbyś pracować równolegle ze studiami.
  • Posiadasz bardzo dobrą wiedzę w zakresie profesjonalnych mediów, eventów lub technologii eventowej.
  • Lubisz pracować w zespole i masz wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych.
  • Interesujesz się informatyką i znasz systemy i oprogramowanie do wideokonferencji.
  • Dobrze posługujesz się językiem niemieckim
  • Masz co najmniej 18 lat

Co oferujemy

  • Stałe stanowisko (pełny etat, pół etatu)
  • Uczciwe wynagrodzenie
  • Możliwości szkoleniowe i wsparcie w zdobywaniu dalszych kwalifikacji, a także czas na zapoznanie się z nowymi tematami.
  • Dopłaty za niedziele, święta i noc
  • 30 dni urlopu
  • Oferta dla firmowego programu emerytalnego
  • Firmowe ubezpieczenie zdrowotne (dodatek stomatologiczny)
  • Rower służbowy
  • Ciekawe i zróżnicowane projekty
  • Zmotywowany zespół, który dobrze się bawi i lubi swoją pracę
  • Innowacyjna firma z płaskimi strukturami organizacyjnymi i otwartą kulturą korporacyjną

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie po prostu aplikuj przez e-mail lub skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Osoba kontaktowa:

Thorsten Geißler

Numer telefonu:

Wymagane dokumenty:

CV, list motywacyjny, certyfikaty w formacie PDF

Numer stanowiska:

10222 (należy określić)

Termin składania wniosków:

31.08.2023