Logo PCS z trzema literami P, C i S oraz napisem konferenztechnik.de

Kim jesteś? Pracujemy dla wielu różnych klientów i znamy wymagania, trendy i zmiany w branży.

 

Obsługujemy wszystkie obszary technologii konferencyjnych i medialnych i jesteśmy jednym z liderów na rynku technologii tłumaczeń symultanicznych i wydarzeń wielojęzycznych.

Zawsze staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów w najlepszy możliwy sposób. Nasze uczciwe i oparte na współpracy podejście jest gwarancją udanego projektu i strategiczną podstawą naszego długoterminowego sukcesu.

 

Nie gryziemy. I nie denerwujemy –, cóż, czasami to robimy. Od czasu do czasu. Rzadko. Prawie nigdy.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Telefon

e-mail

Osoby kontaktowe

Wynajem i wydarzenia

Sebastian Meyer

Doradztwo projektowe Wynajem
Berlin
+49 30 6959690 15
meyer@konferenztechnik.de

Monika van den Boogaard

Doradztwo projektowe Wynajem
Düsseldorf
+49 211 737798 10
vandenboogaard@konferenztechnik.de

Felix Neubert

Doradztwo projektowe Wynajem
Berlin
+49 30 6959690 09
neubert@konferenztechnik.de

Robin Grützmacher

Doradztwo projektowe Wynajem
Düsseldorf
+49 211 737798 15
gruetzmacher@konferenztechnik.de

Nils Fuchs

Doradztwo projektowe Wynajem
Berlin
+49 30 6959690 11
fuchs@konferenztechnik.de

Sebastian Gegusch-Gautier

Doradztwo projektowe Wynajem
Monachium
+49 89 248830021
gegusch@konferenztechnik.de

Instalacja, sprzedaż, dostosowywanie, konserwacja

Jeremiah Daniel

Doradztwo projektowe
Düsseldorf
+49 211 737798 20
daniel@konferenztechnik.de

Enrico Hucke

Doradztwo projektowe
Düsseldorf
+49 211 737798 20
hucke@konferenztechnik.de

Roland Baur

Doradztwo projektowe
Düsseldorf
+49 211 737798 20
baur@konferenztechnik.de

Księgowość

Iris Eisenschmidt-Richter

Marketing i komunikacja korporacyjna

Dominic Hofmeister

Marketing i komunikacja korporacyjna
+49 30 6959690 17
hofmeister@konferenztechnik.de

Szkolenia i miejsca pracy

Robin Grützmacher

Thorsten Geißler

Zarządzanie / Personel i miejsca pracy
+49 211 737798 0
geissler@konferenztechnik.de

Nils Fuchs

Sebastian Gegusch-Gautier

Zarządzanie
Zarządzanie zgodnością

Thorsten Geißler

Zarządzanie różnorodnością

Dominic Hofmeister

Marketing i komunikacja korporacyjna
+49 30 6959690 17
hofmeister@konferenztechnik.de

Zrównoważony rozwój i przyszłość

Wyślij szybką i łatwą wiadomość przez WhatsApp, kliknij tutaj:

(*) Klikając przycisk Kontynuuj, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie swoich danych (w szczególności numeru telefonu i imienia i nazwiska) serwisom Facebook i WhatsApp w celach kontaktowych.

Więcej informacji na temat ochrony danych można znaleźć tutaj:

konferenztechnik.de/data-protection

Czekamy na Twoją aplikację!

Wystarczy przesłać nam krótkie zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: Gunnar Hermenau
hermenau@konferenztechnik.de

Prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie PDF. Będziemy wdzięczni za krótki list motywacyjny, CV i odpowiednie certyfikaty –, jeśli są dostępne.

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z Gunnarem Hermenau pod numerem : 030 6959690 14 lub pocztą elektroniczną.