P, C ve S harflerinden oluşan PCS logosu ve konferenztechnik.de yazısı

Kimsin sen? Çok çeşitli müşteriler için çalışıyoruz ve sektördeki taleplere, trendlere ve gelişmelere aşinayız.

 

Konferans ve medya teknolojisinin tüm alanlarında hizmet veriyoruz ve simültane ve sözlü çeviri teknolojisi ve çok dilli etkinliklerde pazar liderlerinden biriyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman mümkün olan en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Adil ve işbirlikçi yaklaşımımız, başarılı projenizin garantisi ve uzun vadeli başarımızın stratejik temelidir.

 

Isırmayız. Ve –'yi de kızdırmayız, bazen kızdırırız. Ara sıra. Nadiren. Neredeyse hiç.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Telefon

e-posta

İletişim kurulacak kişiler

Kiralama ve etkinlikler

Sebastian Meyer

Proje danışmanlığı Kiralama
Berlin
+49 30 6959690 15
meyer@konferenztechnik.de

Monika van den Boogaard

Proje danışmanlığı Kiralama
Düsseldorf
+49 211 737798 10
vandenboogaard@konferenztechnik.de

Felix Neubert

Proje danışmanlığı Kiralama
Berlin
+49 30 6959690 09
neubert@konferenztechnik.de

Robin Grützmacher

Proje danışmanlığı Kiralama
Düsseldorf
+49 211 737798 15
gruetzmacher@konferenztechnik.de

Nils Fuchs

Proje danışmanlığı Kiralama
Berlin
+49 30 6959690 11
fuchs@konferenztechnik.de

Sebastian Gegusch-Gautier

Proje danışmanlığı Kiralama
Münih
+49 89 248830021
gegusch@konferenztechnik.de

Kurulum, satış, özelleştirme, bakım

Jeremiah Daniel

Proje danışmanlığı
Düsseldorf
+49 211 737798 20
daniel@konferenztechnik.de

Enrico Hucke

Proje danışmanlığı
Düsseldorf
+49 211 737798 20
hucke@konferenztechnik.de

Roland Baur

Proje danışmanlığı
Düsseldorf
+49 211 737798 20
baur@konferenztechnik.de

Muhasebe
Pazarlama ve Kurumsal İletişim

Dominic Hofmeister

Pazarlama ve Kurumsal İletişim
+49 30 6959690 17
hofmeister@konferenztechnik.de

Eğitim ve iş imkanları

Robin Grützmacher

Thorsten Geißler

Yönetim / Personel ve işler
+49 211 737798 0
geissler@konferenztechnik.de

Sebastian Gegusch-Gautier

Yönetim
Uyum yönetimi
Çeşitlilik yönetimi

Dominic Hofmeister

Pazarlama ve Kurumsal İletişim
+49 30 6959690 17
hofmeister@konferenztechnik.de

Sürdürülebilirlik ve gelecek

WhatsApp üzerinden hızlı ve kolay bir mesaj gönderin, lütfen buraya tıklayın:

(*) Devam düğmesine tıklayarak, verilerinizin (özellikle telefon numarası ve isim) iletişim amacıyla Facebook ve WhatsApp'a aktarılacağını kabul etmiş olursunuz.

Veri korumamız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

konferenztechnik.de/data-protection

Başvurunuzu almak için sabırsızlanıyoruz!

Bize e-posta ile kısa bir başvuru gönderin: Gunnar Hermenau
hermenau@konferenztechnik.de

Lütfen başvurunuzu PDF dosyası olarak bize gönderin. Kısa bir motivasyon mektubu, bir özgeçmiş ve varsa – ile ilgili sertifikalarınızdan memnuniyet duyarız.

Başka sorularınız varsa, Gunnar Hermenau ile iletişime geçmeniz yeterlidir: 030 6959690 14 ya da e-posta yoluyla.